Celkem v bazaru 80705 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2770 nových .

Servis počítačů, IT služby - inzerce

Hledáte firmu na správu sítě? Nabízíte nebo poptáváte služby v oblasti IT nebo servis počítačů? Pak jste v této rubrice správně.

Zobrazuji inzeráty 1 – 4 z 4 inzerátů Cena

Záchrana smazaných dat Přidat mezi oblíbené

dohodou

Nestartuje vám systém a potřebujete obnovit data na disku? Smazaly se vám fotky ve foťáku či mobilu? Dejte jim ještě šanci. Zkusíme je zachránit !

Nabídka z 01.08. 15:44   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 19.12.2016. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kvalitní servis notebooků Acer po celé republice Přidat mezi oblíbené

dohodou

Kvalitní servis notebooků Acer po celé republice Potřebujete bleskurychlou pomoc anebo servis vlastního či popřípadě firemního notebooku? nic jednoduššího než si objednat specializovanou společnost. Pokud žádnou neznáte, obraťte se na spolehlivý servis notebooků Acer http://www.servis-acer.com. Určitě budete příjemně zaskočeni vstřícným jednáním a nízkými cenami.

Nabídka z 14.07. 11:25   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 01.12.2016. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Potřebujete-li nutně opravu Vašeho počítače, směle využijte společnost Abax Přidat mezi oblíbené

dohodou

Potřebujete-li nutně opravu Vašeho počítače, směle využijte společnost Abax Firma Abax je odborným specialistou zaměřeným na opravy notebooků, servis počítačů i opravy tiskáren. Na servis počítačů a opravy počítačů se orientují Abax.cz. Vyžaduje váš PC nutný zásah technika a vy žádného neznáte? Není třeba si zoufat. Zběhlí odborníci, kteří se zaměřují právě na veškerý servis PC nebo popřípadě opravy tiskáren jakéhokoliv příslušenství, se vám budou vstřícně věnovat. Pro více informací navštivte webové stránky http://www.abax.cz.

Nabídka z 14.07. 10:22   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 01.12.2016. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomoc s počítačem Přidat mezi oblíbené

dohodou

Pomalý počítač či notebook, padající systém, instalace nového PC, řešení domácí sítě a další služby vám můžu nabídnout v Olomouci a okolí za velmi přijatelných cenových a časových podmínek, neboť je potřeba si pomáhat :-)

Nabídka z 16.06. 15:39   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 03.11.2016. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit